Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /www/doc/www.automv.cz/home/libs/Nette/loader.php on line 28
MB - V Klasse | přestavby vozidel na pohřební vozy - Auto M+V

Velkorysá a jedinečná

Mohutná příď a nevšední tvary. Nová třída V, vyvinuta s mimořádnou péčí pro výzvy nevšedních i všedních dnů, nabízí variabilní koncepci interiéru a zároveň přináší neobyčejný zážitek z jízdy. Vzhled, který upoutá pozornost bez ohledu na to, zda jste zrovna na výletě nebo míříte na obchodní jednání. S inteligentními asistenčními a bezpečnostními systémy, inovativní multimediální koncepcí a silným pohonem stanovuje nová třída V nová měřítka v segmentu.


Dechberoucí

Kvalitně zpracovaný intriér nové třídy V si jednoduše zamilujete. Můžete se těšit na exkluzivní kokpit, ve kterém byly použity pouze prvotřídní materiály. V podobě systému COMAND Online v příplatkové výbavě Vám nová třída V nabízí inovativní multimediální systém pro navigaci, telefonování a funkce audio. Systém Live Traffic Information1 Vás bude informovat o aktuální dopravní situaci a dovede Vás vždy co nejrychleji k cíli. A pokud se na svých cestách zdržíte déle, oceníte příjemnou atmosféru navozenou decentním tónem ambientního osvětlení třídy V AVANTGARDE.