1. Úvodní stránka
  2. Pohřební vestavby
  3. Pohřební vestavby MB - V Klasse

Pohřební vestavby MB - V Klasse

Velkorysá a jedinečná

Mohutná příď a nevšední tvary. Nová třída V, vyvinuta s mimořádnou péčí pro výzvy nevšedních i všedních dnů, nabízí variabilní koncepci interiéru a zároveň přináší neobyčejný zážitek z jízdy. Vzhled, který upoutá pozornost bez ohledu na to, zda jste zrovna na výletě nebo míříte na obchodní jednání. S inteligentními asistenčními a bezpečnostními systémy, inovativní multimediální koncepcí a silným pohonem stanovuje nová třída V nová měřítka v segmentu.

více informací

Dechberoucí

Kvalitně zpracovaný intriér nové třídy V si jednoduše zamilujete. Můžete se těšit na exkluzivní kokpit, ve kterém byly použity pouze prvotřídní materiály. V podobě systému COMAND Online v příplatkové výbavě Vám nová třída V nabízí inovativní multimediální systém pro navigaci, telefonování a funkce audio. Systém Live Traffic Information1 Vás bude informovat o aktuální dopravní situaci a dovede Vás vždy co nejrychleji k cíli. A pokud se na svých cestách zdržíte déle, oceníte příjemnou atmosféru navozenou decentním tónem ambientního osvětlení třídy V AVANTGARDE.

Atributy

Mercedes-Benz Intelligent Drive. Mercedes-Benz Intelligent Drive je naší vizí jízdy bez nehod. V rámci této vize vyvíjíme a v našich vozech využíváme inteligentní technologie, které řidiče aktivně podporují a výrazně mu tak usnadňují práci.

Poprvé v tomto segmentu: parkovací sada s kamerou 360°. Řidič tak může na displeji sledovat okolí vozidla z ptačí perspektivy – jedinečná pomoc ve složitých situacích při parkování a manévrování. Takto předvídavě dokáže pracovat i COLLISION PREVENTION ASSIST (asistent varování před kolizí), dostupný v příplatkové výbavě. Varuje Vás akusticky i opticky před možnou kolizí a výrazně tak snižuje nebezpečí nehody. Dalším výrazným prvkem se stává DISTRONIC PLUS1. Udržuje kromě rychlosti také předem určenou vzdálenost od vozidla jedoucího před Vámi. V případě potřeby dokáže systém samočinně brzdit a opět zrychlit. Optimální osvětlení vozovky zajišťuje LED Intelligent Light System2. Potkávací světla se automaticky přizpůsobí povětrnostním, světelným a jízdním podmínkám. Asistent dálkových světel navíc umožňuje maximální osvětlení vozovky, aniž by byla oslněna protijedoucí vozidla.

Výkonné motory

Motor V 250 BlueTEC s výkonem 140 kW (190 k) dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h během 9,1 sekund a poskytne Vám ve spojení s převodovkou 7G-TRONIC PLUS jedinečný požitek z jízdy. Dodržením emisní normy Euro 6 sk. I a nízkou spotřebou paliva tak třída V splňuje již dnes požadavky budoucnosti.

Intuitivní koncepce multimediálního systému

Hlavním znakem nové telematické generace je inteligentní systém COMAND Online v příplatkové výbavě, který v sobě spojuje všechny funkce audio, telefonu a navigace. Je dále vybaven internetovým prohlížečem a díky parkovací sadě s kamerou 360° v příplatkové výbavě můžete na displeji sledovat okolí vozidla z ptačí perspektivy. Integrován je rovněž systém hlasového ovládání LINGUATRONIC.

Variabilita pro každodenní použití

Každodenní cestování Vám usnadní flexibilní koncepce sedadel s praktickými výbavami, jakými jsou nové zadní výklopné okno2 a elektrické dveře EASY-PACK v příplatkové výbavě.

 

Motory

Tři motory s vysokým točivým momentem

V případě motorů třídy V není dynamický výkon ve zjevném rozporu s vysokou účinností. Tři čtyřválcové vznětové motory s vysokým točivým momentem působí svými vynikajícími dynamickými vlastnostmi, nízkou spotřebou a skvělým jízdním komfortem.

Varianta s nejvyšším točivým momentem – motor V 250 BlueTEC s výkonem 140 kW (190 k) a maximálním točivým momentem 440 Nm – spojuje skvělý požitek z jízdy s příkladnou udržitelností. Díky nasazení inovativní technologie katalyzátoru BlueTEC vyhovuje emisní normě Euro 6 sk. I a standardně splňuje kompletní soubor požadavků BlueEFFICIENCY. Technologie přetáčení použitá v modelu V 250 BlueTEC společně se zmenšeným převodovým poměrem zadní nápravy, vytváří působivou trakci a akceleraci.

   Model V 220 CI Model V 220 CDI Model V 250 BlueTEC
Počet válců / uspořádání  4 / v řadě  4 / v řadě  4 / v řadě
Objem (cm3)  2143  2143  2143
Jmenovitý výkon (kW při ot/min)  100/3800  120/3800  140/3800
Maximální rychlost (km/h)
[automatická převodovka]
183
[181]
194
[195]

[206]
Kombinovaná spotřeba paliva (l/100 km)
[automatická převodovka]
6.1
[5.8]
5.7
[5.7]

[6.0]
Kombinované emise CO2 (g/km)
[automatická převodovka]
159
[152]
149
[149]

[157]
       

 

 

Kontaktujte nás